Sithpedi
Advertisement
Sithpedi

Sithpedi'ye hoş geldin!

Kayıt olan herkesin değişiklik yapabileceği
en büyük Türkçe Star Wars bilgi bankası.

Sithpedi'deki sayfa sayısı: 4.228
Canon makale sayısı: 2.565
Legends makale sayısı: 1.107


En Yeni Star Wars Haberleri

Moingx Moingx 8 Ekim 2021
0

Yeni Star Wars Kitapları Açıklandı

StarWars.com'da yer alan habere göre 2022'de aralarında Luke Skywalker, Lando Calrissian, Obi-Wan Kenobi ve Anakin Skywalker'ı da içeren dört yeni roman yolda!

Star Wars destanında daha önce anlatılmamış hikayelere yer verecek olan romanlar ise şunla…

Read Full Post
East6 East6 28 Eylül 2021
0

Diego Luna: "Star Wars: Andor'un Çekimleri Tamamlandı Ve Tanıdık Yüzler Göreceğiz"

Star Wars evrenine Cassian Andor karakteri ile giriş yapan Diego Luna, Deadline ile yaptığı bir röportajda Star Wars: Andor dizisi hakkında hayranların yüzünü güldürecek açıklamalarda bulundu. Dizinin çekimlerinin tamamlandığını açıkladı. 8 Ekim 2021 tar…

Read Full Post

«Ben bir Mandalor'um. Silahlar benim inancımın bir parçası.»

DjinDjarinS2-EW.png
"Mando" ve "Mandalor" olarak da bilinen Din Djarin, Yeni Cumhuriyet Devri'nde yaşamış erkek bir insan olan ödül avcısıydı. Kendisi, Mandalor zırhı ve özgün beskar kaskı ile iyi donanımlı ve geçmişi gizem perdeleri ardında olan bir bireydi. Küçük yaşta yetim kalmış ve bir Kimsesiz olarak Nevarro'da faaliyet gösteren Mandalorlar tarafından bir savaşçı olarak eğitilmiş ve eninde sonunda Kavim'e katılmış Djarin, gitgide daha da tehlikeli olan galakside zamanla savaş görmüş, öz ve kayda değer bir paralı asker olmuştu.

Galaktik İmparatorluk'un çöküşünden sonra Djarin, kişisel yıldız gemisi Razor Crest ile Yeni Cumhuriyet'in otoritesinden uzakta, Dış Halka Bölgeleri'nde Ödül Avcıları Loncası üyesi olarak ün yaptı. YSS 9 dolaylarında Nevarro gezegeninde İmparatorluk kalıntı hizbinin parçası olan bir müşteriden büyük bir ödül karşılığında Arvala-7 gezegenindeki varlığın ele geçirilmesi görevi için işe alındı. Gezegende, kendisine rehberlik eden Kuiil adında bir Ugnaught ile tanışan Djarin, varlığı ele geçirme yolunda ödül avcısı droid IG-11 ile karşılaşacakve ikili birlikte çalışarak sayıca paralı asker tarafından korunan yerleşkeye girip varlığı bulacaklardı (Tüm maddeyi oku...)Nasıl katkıda bulunabilirim?

Tüm kullanıcıları yeni sayfalar yazmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunabilmek için bilmeniz gereken her şeyi öğrenebileceğiniz öğreticimize göz atmayı unutmayın! Lütfen bütün sorularınızı ve sorunlarınızı Discord sunucumuzda bizimle paylaşın. En çok ihtiyacımız olan sayfalar listesi için buraya tıklayın.


Advertisement